Kosmetologė JOLANTA VASILIAUSKIENĖ
Profesionali odos priežiūra

MIKROADATINĖ TERAPIJA 


   Tai moderni ir saugi estetinės medicinos procedūra skirta odos atjauninimui, stangrinimui, pigmentacijos šviesinimui, raukšlių lyginimui, strijų naikinimui bei plaukų slinkimui. Procedūros metu oda nežalojama, nepašalinamas jos raginis sluoksnis, o mikroadatomis subadomas(perforuojamas) odos paviršius.  Mikrotraumos stimuliuoja odos regeneraciją, vykstantis uždegiminis procesas stimuliuoja  kolageno ir elastino skaidulų gamybą. Pagerėja aktyvių medžiagų įsiskverbimas iki 80 proc.

   Po procedūrų akivaizdžiai pagerėja odos kokybė, tampa stangresnė, jaunesnė ir sveikesnė, išnyksta nepageidaujami trūkumai(raukšlės, pigmentacija, suglebimas). Adatėlių gylis pritaikomas individualiai pagal odos būklę ir norimus rezultatus. Naudojamos vienkartinės sterilios adatos. Įvedimui naudojami specialiai sukurti sterilūs serumai, kurių pagrindą sudaro specializuotas hialurono rūgšties mišinys su papildomais aktyviais ingredientais.  Sudėtyje nėra kvepalų ir aromatinių medžiagų, dažų, parabenų, lipidų, silikono ar mineralinių aliejų. Šią terapiją rekomenduojama derinti su kitomis veido odos kokybę gerinančiomis procedūromis. Taip pasiekiami greitesni ir ilgiau išliekantys rezultatai. 

Procedūros trukmė: 1 val. 

Po procedūros, rekomenduojama 1 savaitę saugoti odą nuo saulės spindulių.


CHEMINIAI ŠVEITIMAI

   Cheminių šveitiklių pagalba yra atsluoksniuojamos paviršinės ląstelės. Pasišalinus paviršiniam sluoksniui atauga daug sveikesnė ir gražesnė oda. Procedūrų metu naudojamos Šveicarų kompanijos Hyacell nebuferuotos rūgštys. Lemiamas šveitiklio veiksnys yra tirpalo pH dydis, kuo mažesnis pH, tuo giliau įsiskverbia į odą ir priverčia ją pasišalinti. Priklausomai nuo odos būklės ir norimo rezultato taikomi skirtingų ph geliai. Procedūra rekomenduojama: aknei gydyti, pagerinti odos tekstūrai, išlyginti raukšleles, pigmentacijai naikinti, randeliams lygintiVeikliosios medžiagos: glikolio rūgštis, pieno rūgštis, citrinos rūgštis, obuolių rūgštis, migdolų rūgštis.

Procedūros trukmė: 1 val. 

Po procedūros, rekomenduojama 1 savaitę saugoti odą nuo saulės spindulių.


ILGALAIKIS MAKIAŽAS

   Ilgalaikis makiažas tai puiki alternatyva dekoratyvinei kosmetikai. Tinkamai atliktas makiažas paryškina veido bruožus ir atrodo natūraliai. Procedūros metu, adatėlių pagalba, pigmentas įvedamas į paviršinį odos sluoksnį. Spalva nekinta, blunka lėtai ir tolygiai.  Procedūra yra saugi, pigmentą sudaro augaliniai ingredientai, todėl nesukelia alergijos. Procedūra rekomenduojama: jei antakiai, blakstienos ir lūpos iš prigimties yra šviesūs, norite pakoreguoti nesimetriškus veido bruožus, dažnai sportuojate ar lankotės baseine, nenorite gaišti laiko kasdieniniam makiažui. 

Procedūros trukmė: 1,5 - 2 val. 


ODĄ PUOSELĖJANČIOS PROCEDŪROS 

   Procedūros ir produktai parenkami individualiai pagal odos būklę. Procedūrų metu atpalaiduojami raumenys, pašalinami nereikalingi skysčiai, pagreitinamas odos atsinaujinimas. Oda aprūpinama reikalingomis drėkinamosiomis, maitinamosiomis, raminamosiomis ir balansuojamosiomis  medžiagomis.  Reguliariai atliekamos procedūros padeda greičiau pasiekti ir ilgiau išlaikyti norimą rezultatą. Iš karto po procedūros oda akivaizdžiai tampa švytinti, o veidas pailsėjęs ir atjaunėjęs.  

Procedūros trukmė: 1 - 1,5 val.